Palmares

Palmares

Kampioenschappen:

Wereld Kampioenschap

2018 Varese:

    4e plaats Martine Bras (vrouwen)

2019 Poznan:

    10e plaats Niels Merckx (M:19-34)

Belgisch Kampioenschap

2019 Brussel:

    1e plaats Michael Apers (Elite 3)

    1e plaats Peter Verstraete (Master B)

    9e plaats Yannick De Witte (Elite 3)

2021 Molenbeek-Wersbeek:

    9e plaats Sebastiaan Vandensande (Elite 3)

2021 Bouillon (MTB Marathon)

    1e Plaats Tijs Huygen (Elite 3 XCM)

Provinciaal Kampioenschap

2019 Nieuwrode:

    2e plaats Lander Van Uythem (Elite 3)

    3e plaats Yente Nijs (Elite 3)

Benelux kampioenschap

  (amateurs)

2018 Zolder:

    1e plaats Martine Bras

    3e plaats UCTB (ploegen tijdrit)

        Michel Mergaerts, Yannick De Witte,

        Kristof Kemerlinckx, Pascal Rycaert

 

Granfondo:

UCI

Granfondo Frank Schleck

Luxenburg

2018:

    1e plaats Martine Bras (Vrouwen)

    1e plaats Aaron Vogels (Junioren)

2019:

    1e plaats Peter Verstraete (M:45-49)

    1e plaats Niels Merckx (Mediofondo)

UCI

Granfondo Bourgondië

Frankrijk 

2019:

    3e plaats Niels Merckx (M:19-34)

 

 

German Cycling Cup:

Algemeen Klassement 

2019:

    1e Plaats Aaron Vogels (Junioren)

 

Skoda Velodom Köln

2018:

    1e plaats Martine Bras (Vrouwen)

2019:

    2e plaats Aaron Vogels (Junioren)

Rad Am Ring

Nürburgring

2018:

    3e plaats Kristof Vanderheyden (M:45-49) 

2019:

    3e plaats Aaron Vogels (75km)

Rothause Riderman

"Zwarte Woud"

2018:

    1e plaats Niels Merckx (2e rit) 

    2e plaats Niels Merckx (3e rit) 

2019:

    1e plaats Niels Merckx (2e rit) 

    1e plaats Niels Merckx (3e rit) 

Dresden

2019:

    1e plaats Niels Merckx

    1e plaats Aaron Vogels (Junioren)

    1e plaats UCTB (Ploegenklassement)

        Niels Merckx, Aaron Vogels,

        Yannick De Witte, Pascal Ryckaert

Circuit Cycling

Nürburgring

2019:

    1e plaats Aaron Vogels (Junioren)

 

Schleizer Dreieck

2019:

    1e plaats Aaron Vogels (Junioren)

 

 

Nationaal:

Arden Challenge

2020:

    2e plaats Yente Nijs (2e rit)

2021:

    3e plaats Tijs Huygen (eindklassement)

 

Ronde van Haspengouw

2021:

    3e plaats Elite 3 Sebastiaan Vandensande (tijdrit)

    3e plaats Elite 3 Sebastiaan Vandensande (Eindklassement)

    3e plaats Masters a Maarten Vanhaesendonck (Eindklassement)

Kermis koersen

2020:

    1e plaats Michael Apers (Bazel-Kruibeke)

2021:

    1e plaats Piet Froyen (Besonrieux)

    1e plaats Piet Froyen (Lesves)

    3e plaats Piet Froyen (Lessines)

    3e plaats Yente Nys (St Georges)